Unirea Slobozia a intrat în insolvență, la o lună după ce a retrogradat din Superliga în Liga 2.
Cererea clubului la Tribunalul Ialomița a fost admisă, iar Unirea Slobozia demarează procesul de creare a unui plan de reorganizare.
Oficialii echipei au comunicat că obiectivul pe termen lung e revenirea în Superliga, unde Slobozia a evoluat în ultimii doi ani. …
Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Unirea Slobozia a intrat în insolvență, la o lună după ce a retrogradat din Superliga în Liga 2.
Cererea clubului la Tribunalul Ialomița a fost admisă, iar Unirea Slobozia demarează procesul de creare a unui plan de reorganizare.
Oficialii echipei au comunicat că obiectivul pe termen lung e revenirea în Superliga, unde Slobozia a evoluat în ultimii doi ani. …
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

