Dezastru pentru cei de la Unirea Slobozia, după ce au retrogradat în cele din urmă în Liga 2. Gruparea ialomițeană a anunțat oficial că a intrat în insolvență. Din acest punct, clubul încearcă să se redreseze din punct de vedere financiar. Acum, Slobozia se află într-o procedură de reorganizare și administrare a datoriilor. Unirea Slobozia […]
The post Clubul din România a intrat în colaps! Au anunțat intrarea în insolvență appeared first on Antena Sport.

