O femeie de 80 de ani din Alba Iulia a pierdut 30.000 de lei după ce a fost înșelată prin telefon că fiica sa ar fi internată la Londra și ar avea nevoie de bani pentru un aparat medical.   Potrivit Inspectoratului de Poliție Județean Alba, femeia a fost apelată în această dimineață pe telefonul […]

Articolul Înșelată cu 30.000 de lei prin metoda „ACCIDENTUL” apare prima dată în Radio Romania Cluj.

Citește articolul complet pe Radio Cluj →