O femeie de 80 de ani din Alba Iulia a rămas fără 30.000 de lei după ce a fost victima unei escrocherii. Aceasta a fost contactată telefonic de o persoană care s-a dat drept fiica sa și i-a spus că este internată într-un spital din Londra, iar ulterior a înmânat banii unui bărbat care s-a prezentat la locuința sa, potrivit Agerpres.

Citește articolul complet pe Observator News →