Călin Georgescu, a transmis un mesaj chiar în ziua consultărilor de la Palatul Cotroceni pentru desemnarea noului prim-ministru. Fostul candidat la prezidențiale a subliniat, într-un videoclip postat pe rețelele sociale, că „un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum” și a cerut reluarea turului doi al alegerilor din decembrie 2024, scrie gandul.ro. „Un […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →