Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Cotidianul →Amenzi de 50.000 de lei pentru turiștii care au hrănit urși pe Transfăgărășan
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Direcția Silvică Argeș a dat, numai în ultimele trei săptămâni, patru amenzi în valoare de 50.000 de lei pentru hrănirea unor urși bruni de pe Transfăgărăşan.
The post Amenzi de 50.000 de lei pentru turiștii care au hrănit urși pe Transfăgărășan appeared first on Cotidianul RO.
Citește și aceste articole
Newsweek
Amenzi de 50.000 de lei date turiștilor care au hrănit urşi, în special pe Transfăgărăşan
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

