Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Se poate și mai rău? Da, în scenariul: președintele vrea la Summit-ul NATO, Premierul nu-l lasă!
Notele editorului
Dacă v-ați închipuit cumva că spectacolul degradant ce ni se servește acum de către politicienii care se încaieră pentru ce-a mai rămas din osul unei puteri din ce în ce mai putrede reprezintă o situație maximală pe scara absurdului politic, atunci să știți că vă înșelați.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

