Fraților, de ceva vreme e foială mare pe scena politică brăileană. Ce zicem noi? Este de fapt scandal în toată regula, lupte ”corp la corp” cu jigniri de cea mai joasă speță, minciuni, denunțuri calomnioase, amenințări cu DNA, cu pușcăria. Unii se văd deja primari, alții președinți de CJ… Cevaaaa de nedescris! Asta înante ca […]

Articolul Vă e bine, domnilor parlamentari PSD? Scaunele sunt confortabile? ”Floricelele” sunt gustoase? apare prima dată în Obiectiv Vocea Brăilei.

Citește articolul complet pe Obiectiv Vocea Brailei →