Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Tion →O nouă sală multifuncțională la CNB. Se pregătește o investiție de 5 milioane de euro
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Primăria Timișoara pregătește construirea unei noi săli multifuncționale la Colegiul Național Bănățean, destinată celor aproape 2.500 de elevi. Investiția, estimată la 24 de milioane de lei, fără TVA, va include sală de sport, vestiare, spații medicale și pentru evenimente.
Citește și aceste articole
Expres de Banat
Sală nouă de sport la o școală cu peste un secol de tradiție din Timișoara
24 iunie 2026
Ziua de Vest
Primăria Timișoara investește într-o sală multifuncțională la Colegiul Național Bănățean
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

