Primăria Timișoara investește într-o sală multifuncțională pentru cei aproape 2.500 de elevi ai Colegiului Național Bănățean. Investiția vine să completeze infrastructura existentă, în contextul în care Colegiul Național Bănățean și Liceul Teoretic „Dositei Obradovici” folosesc în comun spații pentru festivități și alte activități școlare. Noua sală, pentru care vor fi aprobați indicatorii tehnico-economici, va fi

The post Sală multifuncțională la Colegiul Național Bănățean. Proiectul este pe masa Consiliului Local appeared first on deBANAT.ro.

Citește articolul complet pe deBanat →