Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știrile Pro TV →Avertisment al IGSU: Nu lăsaţi niciodată copiii singuri în autoturism, nici măcar pentru câteva minute
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Inspectoratul General pentru Situații de Urgență (IGSU) avertizează că, în contextul temperaturilor ridicate din această perioadă, copiii și animalele lăsați în mașini sunt expuși unui risc major pentru viață și sănătate.
Citește și aceste articole
Adevărul
Tragedia din Franța care a alertat România: Apelul urgent al IGSU către toți părinții
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

