Sportivele Cercului de Gimnastică al Centrului Cultural Pitești, coordonate de antrenoarea Nicoleta Andrei, au participat sâmbătă, 20 iunie, la Concursul Național de Gimnastică pentru Toți și Gimnastică Acrobatică – „Cupa Gym Buftea”, organizat de Primăria Buftea în parteneriat cu Federația Română de Gimnastică. Rezultatele obținute de gimnastele noastre: Secțiunea Gym for All 4 medalii de […]
The post Gimnastele de la Centrul Cultural Pitești, din nou pe podium! appeared first on Criterii.ro.

