Sportivele de la Cercul de Gimnastică al Centrului Cultural Pitești au obținut rezultate excepționale la Concursul Național de Gimnastică pentru Toți și Gimnastică Acrobatică – „Cupa Gym Buftea”. Competiția de anvergură a fost organizată de Primăria Buftea în parteneriat cu Federația Română de Gimnastică și a reunit la start cluburi de top din întreaga țară. […]
The post Aur, argint și bronz la Cupa Gym Buftea! Gimnastele de la Centrul Cultural Pitești, din nou pe podiumul național first appeared on Argeș TV.

