Sportivele de la Cercul de Gimnastică al Centrului Cultural Pitești au obținut rezultate excepționale la Concursul Național de Gimnastică pentru Toți și Gimnastică Acrobatică – „Cupa Gym Buftea”. Competiția de anvergură a fost organizată de Primăria Buftea în parteneriat cu Federația Română de Gimnastică și a reunit la start cluburi de top din întreaga țară. […]

The post Aur, argint și bronz la Cupa Gym Buftea! Gimnastele de la Centrul Cultural Pitești, din nou pe podiumul național first appeared on Argeș TV.

Citește articolul complet pe Arges TV →