Andreea Bănică și-a început vacanța din Milano, cu ocazia zilei ei de naștere, cu o serie de experiențe neplăcute pe Aeroportul Internațional Henri Coandă, despre care a povestit pe rețelele sociale. Artista a povestit că a ajuns din timp la aeroport pentru a evita aglomerația specifică sezonului estival. Cu toate acestea, spune că situația din terminal a depășit orice așteptări.
Ce a pățit Andreea Bănică pe Aeroportul Otopeni înainte de vacanță: „M-a înjurat în nemțește crezând că nu mă prind”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Andreea Bănică și-a început vacanța din Milano, cu ocazia zilei ei de naștere, cu o serie de experiențe neplăcute pe Aeroportul Internațional Henri Coandă, despre care a povestit pe rețelele sociale. Artista a povestit că a ajuns din timp la aeroport pentru a evita aglomerația specifică sezonului estival. Cu toate acestea, spune că situația din terminal a depășit orice așteptări.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

