Andreea Bănică și-a început vacanța din Milano, cu ocazia zilei ei de naștere, cu o serie de experiențe neplăcute pe Aeroportul Internațional Henri Coandă, despre care a povestit pe rețelele sociale. Artista a povestit că a ajuns din timp la aeroport pentru a evita aglomerația specifică sezonului estival. Cu toate acestea, spune că situația din terminal a depășit orice așteptări.

Citește articolul complet pe Profm →