Andreea Bănică a fost protagonista unui incident neplăcut pe Aeroportul Otopeni, chiar înainte de îmbarcare. Artista a relatat pe rețelele sociale cum aglomerația și comportamentul agresiv al pasagerilor au transformat plecarea sa într-un coșmar, după ce a fost lovită de o persoană și insultată de o alta.
Articolul Andreea Bănică, clipe de coșmar în aeroport. Artista a fost lovită și jignită: „Devenim, din ce în ce mai mult, niște animale” apare prima dată în Romania TV.

