Aproximativ 80 de persoane s-au strâns din nou la sediul Complexului Energetic Oltenia din Târgu Jiu. Oamenii sunt nemulțumiți că nu li se recunosc condițiile de muncă pentru perioadele în care au lucrat la companii externalizate. Radu Popovici, fost operator centrale la Rovinari, a declarat că au avut loc discuții cu conducerea companiei, dar, în […]

Citește articolul complet pe Accent In Gorj →