Proiectul de modernizare, extindere și dotare a ambulatoriului integrat din cadrul Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara a fost finalizat, la trei ani de la demararea lucrărilor, în urma unei investiții de aproape 14 milioane de lei. Finanțarea a fost asigurată prin Programul Național de Redresare și Reziliență, cu cofinanțare din bugetul Consiliul Județean Timiș, […]

Citește articolul complet pe Vocea Timisului →