Proiectul de modernizare, extindere și dotare a ambulatoriului integrat din cadrul Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara a fost finalizat, la trei ani de la demararea lucrărilor, în urma unei investiții de aproape 14 milioane de lei. Finanțarea a fost asigurată prin Programul Național de Redresare și Reziliență, cu cofinanțare din bugetul Consiliul Județean Timiș, […]
Ambulatoriul integrat al Spitalului Județean Timișoara, modernizat cu aproape 14 milioane de lei prin PNRR
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Proiectul de modernizare, extindere și dotare a ambulatoriului integrat din cadrul Spitalul Clinic Județean de Urgență Timișoara a fost finalizat, la trei ani de la demararea lucrărilor, în urma unei investiții de aproape 14 milioane de lei. Finanțarea a fost asigurată prin Programul Național de Redresare și Reziliență, cu cofinanțare din bugetul Consiliul Județean Timiș, […]
Citește și aceste articole
Renasterea Banateana
Modernizarea ambulatoriului Spitalului Județean Timișoara, finalizată după o investiție de aproape 14 milioane de lei
23 iunie 2026
Gazeta din Vest
Modernizare în campusul USVT, Timișoara: Inaugurarea noilor cămine studențești și extinderea cantinei prin PNRR
24 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

