Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Renasterea Banateana →Modernizarea ambulatoriului Spitalului Județean Timișoara, finalizată după o investiție de aproape 14 milioane de lei
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Modernizarea ambulatoriului Spitalului Județean Timișoara, finalizată după o investiție de aproape 14 milioane de lei
Citește și aceste articole
Vocea Timisului
Ambulatoriul integrat al Spitalului Județean Timișoara, modernizat cu aproape 14 milioane de lei prin PNRR
23 iunie 2026
Doctorulzilei
Schimbare de strategie: Mai puține internări lungi, mai multe tratamente într-o zi
27 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

