Una dintre cele mai apreciate artiste ale scenei blues-rock internaționale, Beth Hart, va concerta pentru prima dată la Timișoara. Artista americană, nominalizată la Premiile Grammy, va urca pe scena amplasată pe Bulevardul I.C. Brătianu în data de 31 iulie, în cadrul evenimentului Ziua Timișoarei | Timișoara City Celebration.

Citește articolul complet pe Tion →