Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Claudiu Năsui, pozitiv după eșecul Guvernului Veștea: „Un lucru foarte bun pentru România”
Notele editorului
Deputatul USR Claudiu Năsui a declarat marți, 23 iunie, că este „un lucru foarte bun pentru România” faptul că Guvernul propus de Adrian Veștea nu a obținut votul de încredere al Parlamentului și, implicit, nu a primit puteri depline.
Citește și aceste articole
Monitorul de Galati
Adrian Veştea, după ce Guvernul a picat în Parlament: „Votul nu a fost cel pe care l-am sperat pentru România”
23 iunie 2026
Ziar de Arad
Veștea, după ce Guvernul său a picat: Votul nu a fost cel pe care l-am sperat pentru România
22 iunie 2026
Gândul
Năsui explică de ce e bine că nu a trecut de Parlament un guvern cu puteri depline
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

