Claudiu Năsui a explicat, într-o postare pe Facebook, de ce „este un lucru foarte bun pentru România” că nu a trecut de Parlament un guvern cu puteri depline. Claudiu Năsui susține că respingerea unui guvern cu puteri depline este benefică pentru România. El afirmă că Executivul nu mai poate modifica legile prin ordonanțe. În opinia […]
Năsui explică de ce e bine că nu a trecut de Parlament un guvern cu puteri depline
Notele editorului
Claudiu Năsui a explicat, într-o postare pe Facebook, de ce „este un lucru foarte bun pentru România” că nu a trecut de Parlament un guvern cu puteri depline. Claudiu Năsui susține că respingerea unui guvern cu puteri depline este benefică pentru România. El afirmă că Executivul nu mai poate modifica legile prin ordonanțe. În opinia […]
Citește și aceste articole
Adevărul
Claudiu Năsui, pozitiv după eșecul Guvernului Veștea: „Un lucru foarte bun pentru România”
23 iunie 2026
Știri Pe Surse
'România funcționează mai bine fără Guvern'. Diana Șoșoacă nu exclude o alianță între S.O.S. și AUR
18 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

