George Simion a ținut un discurs la tribuna Parlamentului cu ocazia votului pentru Guvernul Veștea. Toți parlamentarii AUR au părăsit sala după anunțul liderului partidului. „De 35 de ani ați fost la conducere. De 35 de ani în România trădarea a fost la ordinea zilei și a intrat în banal, în cotidian. De 35 de […]

Citește articolul complet pe R3media →