Adrian Veștea a anunțat că va avea o întâlnire cu George Simion înaintea votului pentru guvernul cu care merge în fața Parlamentului. Invitația la dialog i-a fost făcută chiar de președintele AUR, luni. „Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o […]

Citește articolul complet pe R3media →