Adrian Veștea a anunțat că va avea o întâlnire cu George Simion înaintea votului pentru guvernul cu care merge în fața Parlamentului. Invitația la dialog i-a fost făcută chiar de președintele AUR, luni. „Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o […]
Adrian Veștea își calcă pe orgoliu și merge să se întâlnească cu George Simion: Îmi asum un dialog deschis cu orice formațiune politică votată de români
Notele editorului
Adrian Veștea a anunțat că va avea o întâlnire cu George Simion înaintea votului pentru guvernul cu care merge în fața Parlamentului. Invitația la dialog i-a fost făcută chiar de președintele AUR, luni. „Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

