Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știri Pe Surse →SMS-ul de la Simion. Cel puțin 20 de parlamentari AUR prezenți în Parlament / Murad: Dacă Simion ne dă voie să votăm cum vrem, eu votez „pentru”, eu sunt patriot
Notele editorului
Deputatul AUR Mohammad Murad a declarat, la sosirea în plen, că el votează guvernul Adrian Veștea dacă George Simion le dă voie parlamentarilor AUR să voteze cum vor ei.
Citește și aceste articole
Jurnalul Național
George Simion tranșează discuțiile cu Veștea: Un pas spre normalitate, dar nu votăm Guvernul
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

