Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Aradon →Veștea: Sunt un om al dialogului, voi avea o întâlnire cu președintele AUR
Notele editorului
Premierul desemnat, Adrian Veștea, anunță că va avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion, punctând că este un om al dialogului și înțelege responsabilitatea de a pune capăt haosului politic.
Citește și aceste articole
Radio Constanta (Constanta)
Veștea: Sunt un om al dialogului, voi avea o întâlnire cu președintele AUR
22 iunie 2026
Observator de Constanta
Adrian Veștea merge la sediul AUR pentru discuții cu George Simion înaintea votului de învestire
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

