Premierul desemnat Adrian Veștea va avea o întâlnire cu liderul AUR, George Simion, înaintea votului de învestire a noului Guvern în Parlament, într-o mișcare politică ce marchează o schimbare importantă de strategie în actualul context politic. Anunțul a fost făcut după ce George Simion l-a invitat public pe Veștea la sediul partidului și a avertizat […]

Citește articolul complet pe Observator de Constanta →