Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe News.ro →Ministerul Sănătăţii a plătit aproape 155 de milioane de lei către constructorul Centrului de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Ministerul Sănătăţii anunţă, luni, că a plătit aproape 155 de milioane de lei către constructorul Centrului de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din cadrul Institutului Naţional de Pneumoftiziologie ”Marius Nasta” din Capitală.
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Ministerul Sănătății a plătit peste 270 de milioane de lei pentru investițiile din PNRR în ultima lună
29 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

