Ministerul Sănătăţii a efectuat luni plata sumei de 154.959.461,65 de lei către constructor, prin intermediul Primăriei Sectorului 4, pentru finalizarea lucrărilor la noul Centru de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din cadrul Institutului Naţional de Pneumoftiziologie „Marius Nasta” din Capitală, relatează Agerpres.
Ministerul Sănătății a plătit aproape 155 de milioane de lei pentru finalizarea lucrărilor la Centru de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Ministerul Sănătăţii a efectuat luni plata sumei de 154.959.461,65 de lei către constructor, prin intermediul Primăriei Sectorului 4, pentru finalizarea lucrărilor la noul Centru de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din cadrul Institutului Naţional de Pneumoftiziologie „Marius Nasta” din Capitală, relatează Agerpres.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

