Un elev din Oradea a ajuns la spital, luni dimineaţă, după ce a leşinat acasă, înainte de prima probă a Evaluării Naţionale, potrivit Agerpres. Părinţii au cerut subiect de rezervă, iar copilul a susţinut examenul în spital, într-o sală special pusă la dispoziţie, sub supravegherea comisiei. În Bihor, un alt caz special a fost cel al unei eleve care a făcut atac de panică şi nu a mai intrat în examen.
Un elev din Oradea a leşinat înainte de Evaluarea Naţională. Adolescentul a susţinut examenul din spital
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un elev din Oradea a ajuns la spital, luni dimineaţă, după ce a leşinat acasă, înainte de prima probă a Evaluării Naţionale, potrivit Agerpres. Părinţii au cerut subiect de rezervă, iar copilul a susţinut examenul în spital, într-o sală special pusă la dispoziţie, sub supravegherea comisiei. În Bihor, un alt caz special a fost cel al unei eleve care a făcut atac de panică şi nu a mai intrat în examen.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

