Adrian Veștea, premierul desemnat de Nicușor Dan, a anunțat că merge la negocieri cu partidul AUR, așa cum i-a cerut George Simion: „Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion. Când vine vorba de România și […]
Articolul Negocieri de infarct pentru noul Guvern: Adrian Veștea anunță că se va întâlni cu președintele AUR, George Simion apare prima dată în PS News.

