Premierul desemnat, Adrian Veștea, anunță că va avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion, punctând că este ‘un om al dialogului’ și înțelege responsabilitatea de a pune capăt ‘haosului politic’. ‘Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi avea o întâlnire cu […]
Articolul Veștea: Sunt un om al dialogului, voi avea o întâlnire cu președintele AUR apare prima dată în Radio România Constanța.

