Premierul desemnat, Adrian Vestea a anuntat pe pagina sa de Facebook ca va avea in aceasta seara o intalnire cu presedintele AUR, George Simion.Sunt un om al dialogului si al consensului.Intelegand responsabilitatea care imi revine pentru a pune capat haosului politic, voi avea o intalnire cu presedintele AUR, George Simion.Cand vine vorba de Romania si de rezolvarea unei crize fara precedent, imi asum un dialog deschis cu orice formatiune politica votata de romani. Este cred obligatoriu daca vr …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →