După multe zile de speculaţii în care s-a vorbit despre cum sunt cumpăraţi la bucată parlamentarii AUR pentru a vota Guvernul Veştea, a ieşit George Simion să facă lumină: nu votează şi îl aşteaptă pe premierul desemnat, până la ora 20.00, la sediul partidului. „Garantez că în această seară Guvernul nu trece pentru că e …

The post A ieșit Simion la rupere: Garantez că în această seară Guvernul nu trece, pentru că e nevoie de AUR. Îl aștept pe Veștea la sediu să discutăm (Video) appeared first on spotmedia.ro.

Citește articolul complet pe Spotmedia →