Liderul AUR, George Simion, a anuntat ca reprezentantii AUR din Parlament nu vor vota Guvernul Adrian Vestea.Totusi Simion a dat de inteles ca i asteapta pe cei din echipa Vestea la negocieri, potrivit stiripesurse.ro.Ce spune George Simionbdquo;Tara trece printr un moment foarte, foarte complicat. Prin cea mai mare criza, in primul rand economica, sociala si politica din ultimii 35 de ani. Este nevoie de reconciliere nationala. Si, din cate am tot ascultat posturile de televiziune in ultimele z …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →