În timpul audierilor miniștrilor propuși pentru Guvernul Veștea în comisiile de specialitate, un parlamentar AUR a fost surprins trimițând un mesaj către senatorul PNL Mihai Veștea, aflat în tabăra anti-Bolojan, în care îi transmitea că reprezentanții AUR vor părăsi sala înainte de vot.
Mesaj surprins în Parlament. Un parlamentar AUR i-a scris unui pucist „Ieșim din sală înainte de vot”
Notele editorului
În timpul audierilor miniștrilor propuși pentru Guvernul Veștea în comisiile de specialitate, un parlamentar AUR a fost surprins trimițând un mesaj către senatorul PNL Mihai Veștea, aflat în tabăra anti-Bolojan, în care îi transmitea că reprezentanții AUR vor părăsi sala înainte de vot.
Citește și aceste articole
Observator News
EXCLUSIV. Mesajul trimis de un parlamentar AUR către un pucist din PNL: Ieşim din sală înainte de vot
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

