O candidată la Evaluarea Națională a fost preluată de un echipaj medical direct din incinta Școala Gimnazială Nr. 11 Suceava, după ce i s-a făcut rău în timpul desfășurării primei probe a examenului. Incidentul a avut loc la aproximativ 20 de minute de la începerea testării, moment în care eleva a acuzat o stare de […]
Articolul Elevă de la Evaluarea Națională, preluată de ambulanță după ce i s-a făcut rău apare prima dată în TeleM Regional.

