Un tânăr de 18 ani, în timp ce conducea o motocicletă neînmatriculată, s-a ciocnit de o autospeciala de serviciu a Poliției, care se deplasa la o chemare, cu semnalele sonore și luminoase în funcțiune. Cazul a avut loc în localitatea Mărinești din raionul Sîngerei, în seara zilei de 21 iunie. Potrivit Poliției, tânărul era în stare…

Citește articolul complet pe Ziarul de Garda →