Un tânăr de 18 ani, în timp ce conducea o motocicletă neînmatriculată, s-a ciocnit de o autospeciala de serviciu a Poliției, care se deplasa la o chemare, cu semnalele sonore și luminoase în funcțiune. Cazul a avut loc în localitatea Mărinești din raionul Sîngerei, în seara zilei de 21 iunie. Potrivit Poliției, tânărul era în stare…
O motocicletă condusă de un tânăr fără permis, aflat în stare de ebrietate, s-a ciocnit de o autospecială a Poliției. După accident, un grup de persoane a deteriorat mașina oamenilor legii
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un tânăr de 18 ani, în timp ce conducea o motocicletă neînmatriculată, s-a ciocnit de o autospeciala de serviciu a Poliției, care se deplasa la o chemare, cu semnalele sonore și luminoase în funcțiune. Cazul a avut loc în localitatea Mărinești din raionul Sîngerei, în seara zilei de 21 iunie. Potrivit Poliției, tânărul era în stare…
Citește și aceste articole
Moldpress - R. Moldova
Accident la Sângerei. Un motociclist, aflat în stare de ebrietate, s-a izbit într-o mașină de poliție
22 iunie 2026
Vocea Basarabiei (Rep. Moldova)
Accident la Sângerei: Un tânăr beat și fără permis a intrat cu motocicleta într-o mașină a Poliției
22 iunie 2026
Radio Constanta (Constanta)
Județul TULCEA: Beat și fără permis, prins la volan de polțiști
30 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

