Un motociclist de 18 ani, aflat în stare de ebrietate, s-a izbit într-o mașină de poliție care se deplasa la o chemare. Impactul s-a produs în seara zilei de ieri, în localitatea Mărinești din raionul Sângerei, comunică MOLDPRES.
Potrivit Inspectoratului General al Poliției, tânărul, aflat în stare de ebrietate și fără permis de conducere, î…

