Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Observator News →O româncă de 40 de ani şi-a ucis fiica de 13 ani, apoi s-a sinucis, în Italia. Se despărţise recent de soţ
Notele editorului
O româncă de 40 de ani este suspectată că şi-a ucis fiica de 13 ani, apoi şi-a luat viaţa, într-un apartament din Torino. Tragedia a fost descoperită de fiica cea mare a femeii, iar anchetatorii italieni încearcă acum să stabilească motivele care au dus la gestul extrem.
Citește și aceste articole
Observator News
Ea este Mihaela, femeia care şi-a ucis fiica de 13 ani în Italia. Issabela s-a stins sub ochii surorii ei
22 iunie 2026
Obiectiv Vocea Brailei
Româncă din Italia, suspectată că și-a ucis fiica de 13 ani, iar apoi s-a sinucis
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

