Crima unei românce şochează două ţări. Femeia şi-a ucis fiica în vârstă de 13 ani, iar apoi şi-a luat singură viaţa. Nu se ştie ce a determnat o să o comită o astfel de faptă de neimaginat, dar potrivit unor informaţii din presa italiană femeia a vrut să se răbune pe soţ de care divorţase recent.

Citește articolul complet pe Observator News →