Administrația locală a transmis celor care dețin firme în Sectorul 1 că trebuie să facă noi contracte cu Blue Planet. Compania se va ocupa de colectarea gunoaielor, de luna viitoare. Un nou operator va asigura […]
Articolul Antreprenorii din Sectorul 1 trebuie să încheie contracte cu Blue Planet, ca să nu rămână cu gunoaiele neridicate. Va fi noul operator de salubrizare aici din iulie apare prima dată în B365.

