Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Renasterea Banateana →Primăria Timișoara lasă săracii fără Cantina Socială. Pe Telegrafului se stinge o instituție, în loc apare cateringul
Notele editorului
Primăria Timișoara pregătește închiderea Cantinei Sociale de pe strada Telegrafului, dar o face în stilul consacrat al administrațiilor care știu că subiectul miroase politic.
Citește și aceste articole
Expres de Banat
Se închide cantina socială din Timișoara. Ce se întâmplă cu beneficiarii
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

