Primăria Capitalei a anunțat bucureștenii că s-au dublat cererile pentru abonamente de parcare. A transmis că în luna mai a acestui an, de când a fost eliminată gratuitatea pentru mașinile hibrid, au fost înregistrate aproape […]

Articolul PMB: S-au dublat cererile de abonamente de parcare din București, după eliminarea gratuității pentru mașinile hibrid. Aproape 140.000 de solicitări, din mai încoace apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →