Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →PMB anunță că cererile pentru abonamente de parcare s-au dublat după eliminarea gratuității pentru mașinile hibrid
Notele editorului
Primăria Municipiului Bucureşti (PMB) a anunțat miercuri, 20 mai, că numărul cererilor pentru abonamente de parcare s-a dublat după eliminarea gratuității pentru mașinile hibrid, măsură intrată în vigoare la 1 mai.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

