Un timișorean care și-a curățat locuința și a dat deșeurile unor persoane neautorizate s-a ales cu o amendă usturătoare. Gunoaiele au fost găsite abandonate pe un câmp din cartierul Freidorf. Polițiștii locali din Timișoara au descoperit o cantitate mare de deșeuri abandonate pe un teren din zona Freidorf, în apropierea străzii Constantin Silvestri. Era vorba […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →