Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Renasterea Banateana →Deșeuri abandonate pe câmp, lângă Timișoara. Cel care le-a aruncat a fost identificat și amendat cu 15.000 de lei
Notele editorului
Deșeuri abandonate pe câmp, lângă Timișoara. Cel care le-a aruncat a fost identificat și amendat cu 15.000 de lei
Citește și aceste articole
Renasterea Banateana
Amenzi de 45.000 de lei după descoperirea unor deșeuri abandonate în Timiș
26 mai 2026
Expres de Banat
A vrut să scape de gunoaie, la Timișoara, și a primit o amendă de 15.000 de lei
18 iunie 2026
Monitorul de Galati
Galaţi: 13 tone de deşeuri auto ilegale, descoperite la Tecuci în cadrul Operaţiunii „Jupiter”
11 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

