Începând cu luna octombrie, portalul va deveni operațional, iar furnizorii de servicii medicale din sistemul public vor avea obligația de a-l utiliza pentru programarea pacienților Sistemul public de sănătate se pregătește pentru o schimbare majoră odată cu lansarea platformei „e-SănătateaMea”, un portal digital prin care pacienții vor putea face programări, accesa istoricul medical și consulta […]

Citește articolul complet pe România Liberă →