Asociaţia Patronală RESTO Constanţa a lansat prima ediţie a Săptămânii Gastronomice Dobrogene, un eveniment care promovează diversitatea culinară a oraşului Constanţa şi a întregii regiuni Dobrogea. Constănţenii şi turiştii sunt invitaţi să descopere oferta gastronomică locală printr-un format accesibil: un set”‘meniu format din două preparate reprezentative, la preţ unic de 50 de lei, disponibil exclusiv […]

Articolul Prima ediţie a Săptămânii Gastronomice Dobrogene – diversitatea culinară promovată apare prima dată în Radio România Constanța.

Citește articolul complet pe Radio Constanta (Constanta) →