Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Click →Doi români se află în stare gravă în Austria în urma unui accident grav. Au căzut în gol de la 8 metri înălțime
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi români se află în stare gravă după ce au căzut de la aproximativ opt metri înălțime în Austria. Alături de alți patru conaționali, cei doi montau un panou fotovoltaic pe o clădire din orașul austriac Wels.
Citește și aceste articole
Observator News
Doi români, răniți grav după ce au căzut de la 8 metri de pe o clădire din Austria
17 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

