Începând de luni, 15 iunie, funcția de administrator public al județului Harghita este ocupată de Dobos Melinda. Absolventă de studii universitare în domeniul economic, specializarea Management, și cu experiență profesională în administrația publică, Dobos Melinda este, în prezent, consilier județean din partea UDMR. În noua sa calitate, aceasta va contribui la coordonarea și eficientizarea activității […]

Sursa: Ziar Harghita.

Citește articolul complet pe Ziar Harghita →